چاپ رول

چاپ رول چیست و چه کاربردی دارد؟

مجموعه کاجستان خیال خدمات گسترده ‎ای در زمینه چاپ و طراحی به مشتریان خود ارائه می دهد که یکی از خدمات بسیار مهم آن  چاپ رول می باشد.

 رول‎ چیست؟

 رول ها کاغذهای به هم پیوسته‎ای هستند که از مزایای استفاده از آن می توان به سرعت بالای چاپ آن اشاره نمود.

 در چاپ رول،  دستگاه چاپ در یک ساعت می‌تواند حدوداً  ۶۰۰۰۰ نسخه  خروجی داشته باشد که باعث می شود در این نوع از خدمات چاپ رول با تعداد و کیفیت بالا در دسترس باشد. چاپ شیت در مقایسه با چاپ رول ، نهایتاٌ دارای خروجی با سرعت چاپ حداکثر ۱۰۰۰۰ نسخه در ساعت است. بنابراین سرعت صحافی در چاپ رول بسیار بالاست.

در فناوری چاپ رول، سطح چاپ به صورت پشت و رو انجام می شود بدین صورت که هنگام چاپ رول، دستگاه عمليات تا کردن را همزمان با فرآيند چاپ انجام می‌دهد.

 بنابراین مرتب سازی کاغذ رول در محصول خروجی نهایی چاپ رول بسیار راحت‎تر از دیگر فرایندها، مانند  شیت می باشد. این قابلیت دستگاه، خصوصاً در چاپ لیبل رول بسیار مهم است.

خدمات چاپ رول در کاجستان خیال با فناوری ماشین های افست انجام می شود. شرکت کاجستان خیال کیفیت و سرعت بالا  در این خدمت را همانند دیگر خدمات خود تضمین می نماید.

از زیر مجموعه خدمات اراده شده‎ چاپ رول، می توان به چاپ لیبل رول که در انواع صنایع غذایی و دارویی، صنعتی، تکنولوژی و… برای بسته ‎بندی محصولات استفاده می گردد اشاره نمود.

 کاغذ رول استفاده شده در چاپخانه های کاجستان از با کیفیت‎ترین نوع کاغذ های موجود در دنیا می باشد. 

کاغذ رول
دستگاه-چاپ-رول

جهت آشنایی بیشتر و سفارش هر یک از خدمات درخواستی موردنظرتان می توانید موارد زیر را انتخاب نمایید:

چاپ فلکسو

چاپ افست