چاپ افست

چاپ افست و کاربردهای آن

چاپ افست و هزینه ها

این نوع از چاپ  نسبت به بقیه چاپ ها بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی می باشد  با وجود اینکه دستگاه های چاپ افست بسیار هزینه بردار و گران قیمت هستند اما چاپ با این نوع از دستگاه های چاپ هزینه کمتری را به مشتری متحمل می کند.

از نظر کیفیت چاپ در این نوع دستگاه های چاپ باید اشاره نمود که دستگاه های چاپ افست  می توانند کیفیت مناسب چاپ را در بالاترین سطح ممکن حفظ کنند. مضاف بر این که میزان سطح کیفیت بالای چاپ حفظ می گردد باید خاطر نشان شد که نوشته ها و یا تصاویر در این نوع چاپ  کمترین آسیب پذیری را خواهند داشت که برای بسیاری از مشتریان این موضوع از اهمیت ویژه ای برخوردار  است.

زمانبندی دستگاه چاپ افست چگونه است؟

 

دستگاه چاپ افست با کمترین زمان ممکن کار چاپ را به پایان خواهد رساند به این معنا که میزان چاپ در تیراژ بسیار بالا در مدت زمان کمتری را می توان از این نوع چاپ انتظار داشت .

یکی از مزایای چاپ با دستگاه های چاپ افست این است که دستگاه های مختلفی برای چاپ در این زمینه وجود دارند که هر یک مناسب چاپ های متنوعی هستند.

کاربردهای چاپ افست

 از کاربردهای این نوع چاپ می توان به چاپ  کارت ویزیت، کاتالوگ و … نام برد و همچنین می توان جهت چاپ روزنامه، کتاب و …  نیز از این دستگاه ها استفاده و مورد بهره برداری قرار داد.

استفاده از این دستگاه های چاپ امروزه در سراسر چاپخانه های دنیا و کشورمان  ایران بسیار رایج می باشد. هر چند با وجود  و  تولید دستگاه های چاپ جدید مانند دستگاه های چاپ دیجیتال این دستگاه ها هم چنان استفاده می شوند و کارایی خود را حفظ کرده اند.

همانطور که اشاره گردید این دستگاه ها برای تیراژ بالا مورد استفاده قرار می گیرند و اگر نیاز به  چاپ کار به عنوان نمونه و یا تک عددی باشد ، بهتر است این کار را با دستگاه چاپ دیجیتال انجام دهید.

با سپردن فایل ها و طرح های مورد نیاز خود برای چاپ به افراد متخصص و حرفه ای در این زمینه می توانید از بایت رنگبندی و سایز بندی های مورد نظرتان در خروجی کار اطمینان حاصل نمایید این کار با تعیین استانداردهای مد نظرتان و در میان گذاشتن آنها با متخصصین این حوزه و انتقال کلیه نکات درخواستی شما به آنها امکان پذیر خواهد بود.

چاپ-افست2