طراحی گرافیک

خدمات طراحی گرافیک

Graphic

طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ برای بسیاری از مشاغل و کسب و کارها ، راهی مناسب برای معرفی خدمات و محصولاتشان می باشد. در دنیای بازاریابی و تبلیغات طراحی کاتالوگ و چاپ آن راهی بسیار تاثیر گذار به شمار می آید که جذابیت های آن می تواند نظر مشتریان بسیاری را به خود جلب نماید.

طراحی آرم و لوگو

جهت اثر گذاری بیشــتر، طراحی لوگو باید متناســب با ویژگی هــای برند صــورت پذیرد.امروزه در دنـیای تـجارت و کسب و کار، از بدیهی ترین و نخستین نیازهای یک برند و از عناصر اصلی و مهم در دنیای کسب و کار برخورداری از لوگو مناسب می باشد.

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت و کاربرد آن بیش از آن که جنبه تبلیغاتی داشته باشد جهت اطلاع رسانی و معرفی شخص حقیقی یا حقوقی می باشد که راهی ساده برای مخاطبین محسوب می شود.کارت ویزیت برای در دسترس قرار دادن اطلاعات لازم و مختصر برای معرفی شخص یا مجموعه و راه های ارتباطی با آن ها می باشد.

طراحی بروشور تبلیغاتی

یکی دیگر از روش ها مهم در صنعت تبلیغات به حساب می آید که طراحی آن دارای اصولی است که رعایت آن ها دارای اهمیت زیادی است. بـه طورکلی تبلیغات چاپی نظیر بروشور، کاتالوگ و... از روش های قدیمی تبلیغات هستند که برای موفقیت در آن ها باید بر اساس نیاز روز جامعه طراحی ها انجام شود.

طراحی پوستر تبلیغاتی

یکــی از روش های مرســــوم بــرای تبلیغات چاپی می باشد که در آن خلاقیت و نوآوری در طراحی حـرف اول را می زند. طراحی پوستر می تواند برای استفاده در فضاهای داخلی یا خارجی انجام شود که هر کدام روش های چاپ خاص خود را دارند.

طراحی ست اداری

هر یک از اجزاء ست اداری معرف مجموعه یا سازمان مربوطه می باشد که هر چه طراحی حرفه ای تر و چاپ مناسب تری داشته باشد اعتبار مجموعه را بیشــتر می کند. طراحی ست اداری ترکیب متن، رنگ و گرافیک و چاپ است که مجموعه این ها در کنار یکدیگر بیانگر هویت یک سازمان می باشد.

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید: